Wręczenie nagród w konkursie "Zagrożenia w sieci 2020"

W dniu 01 czerwca 2020 r. w Starostwie Powiatowym w Grajewie odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Zagrożenia w sieci 2020”

Organizatorami konkursu była Komenda Powiatowa Policji w Grajewie, Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie oraz Starostwo Powiatowe w Grajewie. Celem konkursu, kierowanego przede wszystkim do uczniów szkół ponadpodstawowych, było zainteresowanie młodzieży problematyką bezpieczeństwa w internecie, uświadomienie o zagrożeniach w sieci oraz propagowanie zasad bezpiecznego korzystania z internetu. Zadanie polegało na nakręceniu krótkiego spotu filmowego, który swoją tematyka wpisywał się będzie w cele konkursu.

Autorami wyróżnionych filmów są uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Nr 2 w Grajewie: Aleksandra Strzałkowska, Mateusz Tarnacki oraz Kamil Domalewski.

Zwycięzcy otrzymali nagrody rzeczowe – zestawy gadżetów oraz powerbanki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Grajewie. Nagrody wręczyli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki oraz I zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Łukasz Głowacki.

Nagrodzonym gratulujemy i serdecznie dziękujemy za udział w konkursie.

Dodana: 1 czerwiec 2020 15:21

Zmodyfikowana: 1 czerwiec 2020 15:21