System eParki.pl w Biebrzańskim Parku Narodowym

Informujemy że Biebrzański Park Narodowy jako jeden z pierwszych parków narodowych w Polsce rozpoczął elektroniczną sprzedaż biletów w systemie eParki, za pomocą którego zakupią Państwo drogą elektroniczną dowolne karty wstępu na szlaki wodne, lądowe oraz licencje wędkarskie. Dzięki temu będą mogli Państwo lepiej zaplanować zwiedzanie parku i zakupić wymagane bilety w dowolnym miejscu oraz niezależnie od godzin pracy punktów sprzedaży.

System jest dostosowany także do urządzeń mobilnych. Nam pomoże on też w pomiarach natężenia ruchu turystycznego w poszczególnych miejscach parku. 

Jeśli korzystasz z platformy po raz pierwszy, zarejestruj się wpisując wybraną przez siebie nazwę użytkownika oraz hasło . W ten sposób utworzysz konto, dzięki któremu kupisz bilety we wszystkich parkach narodowych, które do tej pory przystąpiły do systemu elektronicznej sprzedaży. W chwili obecnej działa już w Wigierskim, Narwiańskim, Drawieńskim, Karkonoskim oraz w Parku Narodowym Gór Stołowych. W najbliższym czasie system ma być wprowadzany w kolejnych parkach narodowych. W przyszłości są też planowane inne wersje językowe oraz możliwość rozszerzenia oferty.

Dodana: 9 sierpień 2017 07:54

Zmodyfikowana: 9 sierpień 2017 07:54