Przebudowa chodnika na ul.Przemysłowej w Grajewie

Zarząd Powiatu Grajewskiego podjął decyzję o realizacji kolejnej inwestycji pn. „Przebudowa chodnika lewostronnego w ciągu drogi powiatowej Nr 1808B ul Przemysłowa w Grajewie na odcinku od ul.Cmentarnej do ul.Elewatorskiej”.

Jeszcze w tym miesiącu ruszy procedura przetargowa, mająca na celu wyłonienie wykonawcy. Zadanie będzie realizowane w Zarządzie Dróg Powiatowych w Grajewie.

Kosztem 200 000,00 zł przebudowany zostanie w całości zniszczony i wyeksploatowany chodnik o długości 600mb. Ponadto wykonane zostaną podjazdy do prywatnych posesji oraz ustawione nowe krawężniki przy jezdni.

Jest to ważny pieszy ciąg komunikacyjny, z którego korzystają mieszkańcy powiatu grajewskiego, a przede wszystkim mieszkańcy Grajewa uczęszczający do zlokalizowanych w pobliżu zakładów pracy m.in.: Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekpol”, Wytwórni Pasz Grupa Agrocentrum Sp. Z o.o., Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego, Urzędu Skarbowego.

Wykonanie zadnia wiązać się będzie z utrudnieniami w zakresie poruszania się pieszych, jednak wraz z zakończeniem zaplanowanych prac, nowe chodniki zapewnią komfort pieszym. Za powstałe utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Dodana: 4 październik 2017 13:20

Zmodyfikowana: 4 październik 2017 13:20