Akty mianowania dla kadetów Policyjnej Klasy Mundurowej

22 kwietnia 2021 roku Komendant Policyjnej Klasy Mundurowej nadinstruktor Dariusz Koniecko wręczył akty mianowania na wyższe stopnie kadetom Zespołu Szkół im. Bolesława Podedwornego w Niećkowie. Dowódcą uroczystości był inspektor Marcin Kozikowski.

Akt mianowania na wyższy stopień to nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce, wysoką frekwencję i wzorową postawę kadeta. W związku z panującą pandemią uroczystość miała charakter kameralny, ale jak to podkreślił na wstępie Dyrektor Szkoły Dariusz Koniecko „ilość zaproszonych gości zamieniona została na ich jakość”. W ceremonii udział wzięli: Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Powiatu Grajewskiego Tomasz Cebeliński, Członkowie Zarządu Powiatu Grajewskiego: Maria Gwiazdowska i Sławomir Ginel oraz Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki.

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld podczas swojej przemowy życzył uczniom awansów, rozwoju i uporu w dążeniu do celu, a instruktorom klas mundurowych podziękował za zaangażowanie i pasję włożoną w kształcenie młodych kadetów.

Przewodniczący Rady Powiatu Grajewskiego Grzegorz Gardocki, który reprezentował również Komendanta Powiatowego Policji w Grajewie mł. insp. Adama Brodowskiego na ręce Dyrektora Szkoły Dariusza Koniecko i opiekuna PKM instruktor Elwiry Kołaczyńskiej-Bogdan przekazał nagrody dla osób, które brały udział w nakręceniu filmu promocyjnego dotyczącego cyberzagrożeń i bezpieczeństwa seniorów. Film ten jest wykorzystywany przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie jak i Komendę Wojewódzką Policji w Białymstoku.

Dodana: 23 kwiecień 2021 13:21

Zmodyfikowana: 23 kwiecień 2021 13:21