Zespół Szkół w Niećkowie na AGRO SHOW w Bednarach

20 września 2019 r. grupa 46 uczniów z Zespołu Szkół w Niećkowie uczestniczyła w wystawie sprzętu rolniczego AGRO SHOW w Bednarach k. Poznania.

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW organizowana jest przez Polską Izbę Gospodarczą Maszyn i Urządzeń Rolniczych od 1999 roku. AGRO SHOW od lat postrzegane jest jako doskonałe miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych. To również kompleksowa wystawa, podczas której swoją aktualną ofertę pokazują producenci nawozów, nasion, środków ochrony roślin, firmy z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem. Dzięki temu uczniowie przybywający na AGRO SHOW mieli możliwość zapoznania się z kompletną ofertą środków produkcji i usług dla rolnictwa. Spotkali się z przedstawicielami wszystkich liczących się instytucji i agencji związanych z branżą rolniczą. W czasie zwiedzania uczniowie zapoznali się z nowymi maszynami rolniczymi, technologiami produkcji, wydawnictwami i publikacjami. Wystawa, która jest największą tego typu imprezą w środkowej części Europy, stała się nie tylko okazją do pogłębienia fachowej wiedzy ale przede wszystkim do integracji uczniów technikum Zespołu Szkół w Niećkowie.

 

Organizatorzy i uczestnicy wyjazdu pragną przekazać serdecznie podziękowania Panu Kazimierzowi Gwiazdowskiemu posłowi na Sejm RP, który wsparł finansowo wyjazd na wystawę sprzętu rolniczego AGRO SHOW. Dzięki temu większa liczba uczniów mogła uczestniczyć w ww. wyjeździe.

Dodana: 26 wrzesień 2019 08:45

Zmodyfikowana: 26 wrzesień 2019 08:45