Sukces Policyjnej Klasy Mundurowej z ZS w Niećkowie

Reprezentacja Policyjnej Klasy Mundurowej z Zespołu Szkół w Niećkowie w składzie: Wiktoria Kupiecka, Kamil Cimochowski i Grzegorz Rogalski wygrała konkurs o puchar Sekretarza Stanu w MSWiA Jarosława Zielińskiego.

Konkurs odbywał się w ramach II Forum Klas Mundurowych. Składał się z czterech etapów, tj. testu wiedzy, symulacji – udzielanie pierwszej pomocy przedmedycznej, testu sprawności fizycznej, a także testu z umiejętności strzeleckich. W konkursie wzięło udział 19 drużyn z klas mundurowych szkół ponadgimnazjalnych województwa podlaskiego. I miejsce klasy mundurowej z Niećkowa jest ogromnym sukcesem. Klasa funkcjonuje dopiero od września tego roku szkolnego.

Puchary i dyplomy zwycięzcom, wręczał Sekretarz Stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Jarosław Zieliński wraz z Biskupem Pomocniczym Diecezji Łomżyńskiej ks. Bp dr Tadeuszem Bronakowskim, szefem podlaskiej Policji nadinspektorem Danielem Kołnierowiczem, a także Podlaskim Kuratorem Oświaty w Białymstoku Bożeną Dzidkowską.

Opiekunem Policyjnej Klasy Mundurowej jest mł. instr. Elwira Kołaczyńska-Bogdan, komendantem - nadinstr. Dariusz Koniecko. Opiekunem z ramienia KPP w Grajewie  - sierż. sztab. Sylwia Gosiewska.

Dodana: 21 luty 2018 13:21

Zmodyfikowana: 21 luty 2018 13:21