Powiatowe Spotkanie Opłatkowe 2018

Po raz kolejny samorząd Powiatu Grajewskiego zorganizował spotkanie wigilijne, które miało miejsce w czwartek 20 grudnia 2018 roku, tym razem w Zespole Szkół w Niećkowie.

Była to doskonała okazja, aby złożyć świąteczne życzenia oraz podziękować za wspólnie spędzony rok. Przy świątecznym stole spotkali się radni powiatowi, członkowie Zarządu, przedstawiciele samorządów gminnych z terenu powiatu, kierownicy powiatowych służb, inspekcji i straży, dyrektorzy powiatowych jednostek organizacyjnych oraz kierownicy i koordynatorzy komórek organizacyjnych Starostwa. Tradycyjne dzielenie się opłatkiem poprzedziły Jasełka alegoryczne, w których uczniowie wraz z nauczycielami Zespołu Szkół w Niećkowie wspaniałą grą aktorską pobudzili nas do refleksji nad okolicznościami narodzin Chrystusa. Po przedstawieniu młodzież Zespołu Ludowego „KŁOSEK” zainicjowała wspólne śpiewanie kolęd.

Starosta Grajewski Waldemar Remfeld składając zebranym życzenia, wyraził swoje zadowolenie z możliwości spotkania się przy wigilijnym stole, docenił i pochwalił niezwykły kunszt aktorski uczniów i nauczycieli naszej szkoły, a także podziękował gospodarzom spotkania – dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom Zespołu Szkół w Niećkowie za dobrą organizację całego przedsięwzięcia.

Organizatorzy: Starosta Grajewski, Przewodniczący z Radą Powiatu Grajewskiego, Dyrektor Zespołu Szkół w Niećkowie, Proboszcz Parafii pw. Przemienienia Pańskiego w Wąsoszu.

Dodana: 24 grudzień 2018 10:05

Zmodyfikowana: 24 grudzień 2018 10:05