PKP S.A. rozważa przejęcie grajewskiego dworca

5 grudnia 2017 r. z inicjatywy posła na Sejm 8 kadencji Kazimierza Gwiazdowskiego w Warszawie w siedzibie Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami Polskich Kolei Państwowych S.A. przy ul. Armatniej 14 odbyło się spotkanie w sprawie ewentualnego przejęcia przez PKP S.A nieruchomości położonej na terenie miasta Grajewo, zabudowanej budynkiem dworca.

W spotkaniu udział wziął Kazimierz Gwiazdowski – poseł na Sejm, ze strony Skarbu Państwa Zygmunt Kruszyński – Starosta Grajewski i Elżbieta Karwowska – Naczelnik Wydziału Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Grajewie oraz ze strony PKP S.A. Paweł Kośnik – Dyrektor Oddziału Gospodarowania Nieruchomościami w Warszawie i Anna Sokołowska – Naczelnik Wydziału Współpracy z Samorządami.

Na spotkaniu tym przedstawiona została propozycja przejęcia przez PKP S.A. budynku dworca PKP wraz z niezbędnym terenem w celu jego zagospodarowania, a w szczególności na potrzeby obsługi ruchu pasażerskiego. Decyzję w tej sprawie podejmie zarząd spółki w najbliższym czasie.

Dodana: 11 grudzień 2017 12:46

Zmodyfikowana: 11 grudzień 2017 12:46