Nowe radiowozy w powiecie grajewskim

Dwa nowe radiowozy w powiecie grajewskim, z czego Powiat Grajewski jeden z nich sfinansował aż w 50 %

W dniu 13 grudnia 2019 r. na placu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie odbyło się uroczyste poświęcenie i przekazanie nowych radiowozów grajewskim funkcjonariuszom z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie.  Jeden z radiowozów trafił do Posterunku Policji w Szczuczynie, drugi do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Grajewie.

W uroczystości przekazania i poświęcenia nowych wozów na placu Komendy Powiatowej Policji w Grajewie uczestniczyli: Poseł na Sejm Kazimierz Gwiazdowski, Starosta Grajewski Waldemar Remfeld, Wicestarosta Tomasz Cebeliński, przedstawiciele samorządów powiatu grajewskiego, a także  policjanci i pracownicy grajewskiej jednostki policji oraz uczniowie klasy mundurowej z Zespołu Szkół Nr 2 w Grajewie.

Symbolicznego poświęcenia pojazdów służbowych dokonał Kapelan Policji ksiądz Tomasz Chludziński.

Nowe pojazdy to dwa oznakowane radiowozy marki Hyundai i30. Ich zakup współfinansowany został po połowie z programu modernizacji Policji oraz ze środków jednostek samorządu terytorialnego z terenu powiatu grajewskiego, z czego z budżetu Powiatu jeden z radiowozów sfinansowano aż w 50 %

Jesteśmy przekonani, że nowe auta wzmocnią poczucie bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grajewskiego.

Foto.: http://grajewo.policja.gov.pl

Dodana: 18 grudzień 2019 11:15

Zmodyfikowana: 19 grudzień 2019 09:12